Sprzedaż używanych ciągników siodłowych, naczep i samochodów ciężarowych
LeasingKredytUbezpieczenia

Renault Master 2,3DCI Chłodnia + Winda kontener

Nr oferty 135280
Rok produkcji: 2011
Marka: Renault
Moc silnika: 145KM / 107kW
Rodzaj zabudowy: kontener
Pojemność silnika: 2289 cm³
Stan licznika: 242095
Ładowność: 3500 kg
Rodzaj paliwa: Olej napędowy
VIN: VF1VBU4E145791255
Cena 49500 zł netto faktura VAT
Rata leasingu już od 683 zł
Ubezpieczenie Policz ratę ubezpieczenia
I właściciel
Kontener IGLOO LAMBERT-ścianka 8cm
Winda BAR 500750kg
Dwa Agregaty CARRIER
Do końca serwis
PRZEBIEG SPRAWDZONY W BAZACH:
-DNA Polska
-U dealera
-Francja

DMC: 3500 kg
Masa własna: 2780kg
Ładowność: 720 kg+ 3 osób
Wymiary wewnętrzne: 320x203x195h cm
Napęd na przednią oś

Raport z oględzin:
Powłoka lakiernicza na wszystkich elementach karoserii w parametrach fabrycznych
Wszystkie szyby oryginalne
Opony BRIDGESTONE 225/65/R16C
Stan opon dobry

VIN:

Wyposażenie:
- Komputer pokładowy
- Radio fabryczne CD AUX
- ABS
- Poduszka powietrzna kierowcy
- Szyby elektrycznie sterowane i podgrzewane
- Lusterka elektrycznie sterowane
- Centralny zamek sterowany pilotem

Prosimy Państwa o zapoznanie się z poniższymi udogodnieniami, które często są rozwiązaniami unikatowymi w skali kraju, w znaczny sposób odróżniającymi nas od innych salonów, a jakże przydatnymi dla Was przy zakupie wymarzonego auta:
1.Jako, że od ponad 20 lat jesteśmy legalnie działającą firmą, gwarantujemy bezpieczeństwo zakupu oparte odpowiednimi zapisami i dokumentami potwierdzającymi legalność pochodzenia co wiąże się z naszą pełną odpowiedzialnością za wady prawne pojazdu.
2.Przed sprzedażą bezpłatnie sprawdzamy auta pod względem technicznym na Serwisie i stacji diagnostycznej.
3.Opłacamy za klienta i przygotowujemy wszelkie niezbędne do rejestracji auta dokumenty, wystarczy udać się z nimi do Wydziału Komunikacji i bezpłatnie zarejestrować wybrany samochód.
4.Na większość oferowanych samochodów udzielamy gwarancji technicznej bez limitu kilometrów nawet na 2 lata po uprzednim szczegółowym przeglądzie serwisowym.
5.Udzielamy fachowego, bezpłatnego doradztwa oraz cechujemy się indywidualnym podejściem do Klienta. Zawsze udzielimy Państwu rzetelnej porady.
6.Mamy atrakcyjne warunki kredytowe czy leasingowe w 10 bankach i towarzystwach leasingowych. Nawet bez pierwszej wpłaty z niską prowizją i możliwością wcześniejszej spłaty co zadowoli najbardziej wymagającego klienta, preferującego finansowanie.
7.Jako, że nie jesteśmy komisem czy pośrednikiem tylko bezpośrednim importerem i właścicielem pojazdów , gwarantujemy Państwu brak jakichkolwiek ukrytych prowizji i zarazem jedne z najlepszych cen w Polsce.
8.Dla naszych stałych klientów mamy karty i oferujemy system dużych rabatów, który działa także w naszym serwisie czy wypożyczalni.
9.Wszystkie samochody znajdujące się w ofercie dostępne są od ręki, gro z nich znajduje się w budynku więc np. brzydka pogoda jest sprawą drugorzędną.
10.Zapraszamy na wygodną sofę, gdzie przy świeżo palonej kawie, porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i o tym w jaki sposób chcesz sfinansować swój nowy samochód.
11.Po zakupie oferujemy możliwość dostarczenia auta pod wskazany adres.
Ze względu na powyższe mamy nadzieję, że poświęcą Państwo swój cenny czas właśnie nam i zdecydują się na wybór naszej oferty. Będzie nam naprawdę bardzo miło Państwa gościć.

NINIEJSZE OGŁOSZENIE MA CHARAKTER JEDYNIE INFORMACYJNY I NIE STANOWI OFERTY W MYŚL ART. 66, § 1. KODEKSU CYWILNEGO. NASZA FIRMA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA DROBNE BŁĘDY ORAZ ZAWARTE W OGŁOSZENIU NIEKOMPLETNE INFORMACJE LUB NIEAKTUALNOŚĆ OGŁOSZENIA.
tel. 604 931 500

ABS, centralny zamek, KOMPUTER POKŁADOWY, RADIO, Immobilizer, Poduszka powietrzna, Winda, elektryczne szyby przednie, podgrzewana przednia szyba, podgrzewana tylna szyba, podgrzewane lusterka boczne, poduszka pow. chroniąca kolana, poduszka pow. pasażera, poduszka pow. kierowcy, elektryczne szyby tylne