Sprzedaż używanych ciągników siodłowych, naczep i samochodów ciężarowych
LeasingKredytUbezpieczenia

FORD Transit 2,0 Skrzynia, Idealny Do Przewozu

Nr oferty 132826
Rok produkcji: 2002
Marka: FORD
Moc silnika: 85KM / 63kW
Pojemność silnika: 1998 cm³
Stan licznika: 143782
Ładowność: 2880 kg
Rodzaj paliwa: Olej napędowy
VIN: WF0AXXBDFA2T33432
Cena 9900 zł netto faktura VAT
Ubezpieczenie Policz ratę ubezpieczenia


Zadzwoń do nas:
+48 604 931 500
Zarejestrowany
Opony 195/70/15C

VIN:

DMC: 2880 kg
Masa własna: 1625 kg
Ładowność: 1255 kg+ 3 osób
Wymiary skrzyni: 300x217x30


Wyposażenie:
- Radio fabryczne CD
- ABS
- Centralny zamek, immobilizer
- Szyby sterowane elektrycznie
- Lusterka sterowane elektryczne
- Airbag
Prosimy Państwa o zapoznanie się z poniższymi udogodnieniami, które często są rozwiązaniami unikatowymi w skali kraju, w znaczny sposób odróżniającymi nas od innych salonów, a jakże przydatnymi dla Was przy zakupie wymarzonego auta:

Jako, że od ponad 20 lat jesteśmy legalnie działającą firmą, gwarantujemy bezpieczeństwo zakupu oparte odpowiednimi zapisami i dokumentami potwierdzającymi legalność pochodzenia co wiąże się z naszą pełną odpowiedzialnością za wady prawne pojazdu.
Przed sprzedażą bezpłatnie sprawdzamy auta pod względem technicznym na Serwisie i stacji diagnostycznej.
Opłacamy za klienta i przygotowujemy wszelkie niezbędne do rejestracji auta dokumenty, wystarczy udać się z nimi do Wydziału Komunikacji i bezpłatnie zarejestrować wybrany samochód.
Na większość oferowanych samochodów udzielamy gwarancji technicznej bez limitu kilometrów nawet na 2 lata po uprzednim szczegółowym przeglądzie serwisowym.
Udzielamy fachowego, bezpłatnego doradztwa oraz cechujemy się indywidualnym podejściem do Klienta. Zawsze udzielimy Państwu rzetelnej porady.
Mamy atrakcyjne warunki kredytowe czy leasingowe w 10 bankach i towarzystwach leasingowych. Nawet bez pierwszej wpłaty z niską prowizją i możliwością wcześniejszej spłaty co zadowoli najbardziej wymagającego klienta, preferującego finansowanie.
Jako, że nie jesteśmy komisem czy pośrednikiem tylko bezpośrednim importerem i właścicielem pojazdów , gwarantujemy Państwu brak jakichkolwiek ukrytych prowizji i zarazem jedne z najlepszych cen w Polsce.
Dla naszych stałych klientów mamy karty i oferujemy system dużych rabatów, który działa także w naszym serwisie czy wypożyczalni.
Wszystkie samochody znajdujące się w ofercie dostępne są od ręki, gro z nich znajduje się w budynku więc np. brzydka pogoda jest sprawą drugorzędną.
Zapraszamy na wygodną sofę, gdzie przy świeżo palonej kawie, porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i o tym w jaki sposób chcesz sfinansować swój nowy samochód.
Po zakupie oferujemy możliwość dostarczenia auta pod wskazany adres.
Ze względu na powyższe mamy nadzieję, że poświęcą Państwo swój cenny czas właśnie nam i zdecydują się na wybór naszej oferty. Będzie nam naprawdę bardzo miło Państwa gościć.

NINIEJSZE OGŁOSZENIE MA CHARAKTER JEDYNIE INFORMACYJNY I NIE STANOWI OFERTY W MYŚL ART. 66, § 1. KODEKSU CYWILNEGO. NASZA FIRMA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA DROBNE BŁĘDY ORAZ ZAWARTE W OGŁOSZENIU NIEKOMPLETNE INFORMACJE LUB NIEAKTUALNOŚĆ OGŁOSZENIA.

ABS, centralny zamek, el. szyby, RADIO, Immobilizer, Poduszka powietrzna, elektryczne szyby przednie, elektryczne szyby tylne
mapa kontaktów